Bado Special Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr

  • Ürün Kodu: 9530
  • Kategori: Pet Shop Kuş Yemi
  • 59,90 TL%17 İNDİRİM
    49,90 TL
  • 400 TL üstü Ücretsiz Kargo!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bado Special Muhabbet Kuşu Yemi 400 Gr

Muhabbet Kuşu Yemi zengin çeşitli ve özel takviyeli içeriği ile muhabbet kuşlarının daha sağlıklı, neşeli ve hareketli olmalarını sağlar.
 

Dayanılmaz Lezzet:İçeriğindeki özenle seçilmiş tahıl ve tohumların verdiği doğal bir lezzeti vardır. Ayrıca içeriğindeki havuç kurusu ve özel kuş bisküvisi kuşların ürünü zevkle yemelerini sağlar.

Ekstra Vitamin:Muhabbet kuşlarının metabolizmaları ve ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş ve soğuk ekstruzyon tekniği ile üretilmiş pellet vitamin içermektedir. Özel muhabbet kuşu vitamini içinde ambalaj üzeri tablolarda da görünen çok çeşitli vitaminleri içerdiği gibi lezzetini destekleyen bal da içerir. Bal vitamin tanelerinin diğer taneler arasından seçilip yenmesini kolaylaştırır.

Besleyici İçerik:İçeriğinde sıradan muhabbet kuşu yemlerine kıyasla çok fazla çeşit içerik bulunmaktadır. Keten tohumu, nijer tohumu, havuç kurusu, deniz kabuğu gibi içerikler sıradan yemlerde bulunmayan özel hammaddelerdir.

Kemik Sağlığı:Muhabbet Kuşu Yemi’nin içinde bulunan deniz kabuğu kaynaklı kalsiyum, fosfor, iyot ve vitamin katkısı kaynaklı D vitamini kuşların iskelet, gaga ve tırnak gelişimini destekler.

Besleme Şekli:Muhabbet kuşunuz ihtiyacı olan yem miktarını kendi belirler. Yemlik ve suluklarının günlük olarak temiz ve dolu olmasına özen gösterin. Muhabbet Kuş Yemi kuşunuzun tüm ihtiyaçlarını karşıladığı için veteriner hekiminizin özel bir tavsiyesi olmadığı sürece ekstra vitamin ya da, mineral takviyesi vermenize gerek yoktur.


 
Yükleniyor...