Ala Lavandula Vücut Kremi 225 ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ala Lavandula Vücut Kremi 225 ml
Kuru cilt nemden ve cildi besleyen minerallerden yoksundur bu nedenle daha hassas olmaya eğilimlidir. Kuru Cildin daha yoğun nemlendirilmesi, dış etkenlere karşı korunması ve etkili şekilde beslenmesi gerekmektedir.
Yüksek KUYUCAK’ın Lavanta Esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş A La Lavandula Lavanta Özlü Vücut Kremi cildiniz için adeta bir nem kaynağı görevi görür. İçeriğinde bulunan saf Lavanta özleri ile cildinizi kısa sürede etkili şekilde nemlendirir, besler ve yenilenmesini sağlar.
Cildin hidropidik tabakasını korur.  Cildinizde Yağlanma yapmadan cildinizi nemlendirir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Kullanım şekli:
Elinize bir miktar A La Lavandula Vücut Kremi alın ve ellerinizi hafifçe ovuşturarak kremi vücut sıcaklığınıza getirin. Temiz ve kuru cildinize hafifçe ısınmış A La Lavandula Vücut Kremini nazik hareketlerle, masaj yaparak uygulayın ve iyice emilmesini sağlayın.
Doğal içeriği sayesinde vücudunuzda rahatsız edici bir tabaka bırakmadan kolayca emilir ve gün boyu süren etkili bir nemlendirme ve bakım sağlar. Dilediğiniz her an, istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz. Uzun süreli kullanımda cilt tabakasını yenileyerek yeni ve daha sağlıklı bir cilt dokusu sağlar. İçeriğindeki Lavanta Esansiyel yağı sayesinde cildin en alt katmanlarından başlayarak etkili bir nemlendirme ve esneklik sağlar. Her gün kullanımı uygundur. Her cilt tipi rahatlıkla kullanabilir.
 

 
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...