Ala Lavandula Traş Sonrası Balsam 200ml

  • Ürün Kodu: 10380
  • Kategori: Traş Sonrası-Balsam
  • 129,90 TL%38 İNDİRİM
    79,90 TL
  • 750 TL üstü Ücretsiz Kargo!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ala Lavandula Traş Sonrası Balsam 200ml

A La Lavandula Hassas Ciltler için After Shave Balsam  (Traş Sonrası Balsam)  içeriğindeki Bisabolol sayesinde hızla emilir ve cildi nemlendirir.

Bisabolol, papatyadan elde edilen, iltihap ve mikrop önleyici bir maddedir, aynı zamanda diğer aktif bileşenlerin emilimini artırır.  

Traş ardından cildi ferahlatır. Ürün formülü sayesinde hassas ciltlerde tıraş sonrası oluşabilecek tahriş ve kuruluğu önler, cildi yatıştırır.

A La Lavandula Hassas Ciltler için After Shave Balsam özel balsam yapısıyla cilde sürülmesinin ardından, cildi rahatlatır ve kızarıklıkları giderir. Lavanta özleriyle ciltteki gerginliği azaltır ve etkili bir nemlendirme sağlar. Kullandığınız andan itibaren cildinizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Özel formüllü kokusuyla çekici bir his sağlar.

 

Kullanım Şekli:

Her traş sonrası gerilmiş ve kurumuş cildinize parmaklarınız ile masaj yaparak uygulayın.

Uygulamayı aşağıdan yukarıya doğru yapmanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede sarkmaları engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Göz Çevresine uygulama yapmanız tavsiye edilmemektedir. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz.

Anında nemlendirme ve ferahlatma etkisini gün boyu hissedeceksiniz.

 

Tavsiyeler :

Traş Sonrası Balsam ile birlikte, A La Lavandula Vücut Losyonunu kullanabilirsiniz. Böylelikle hem vücudunuzda hem de yüzünüzde karşı konulmaz bir yumuşaklık hissi yaratır.


 
Bu ürünü inceleyen kullanıcılar bunlara da baktı
Yükleniyor...